Prva pomoć i samospašavanje prije škole!

Mi volimo naše školarce i želimo da im razdoblje učenja novih tehnika i svladavanja poteškoća prođe što bezbolnije, vođeni tom idejom svake godine obnovimo (ne)znanje iz prve pomoći i samospašavanja!

Tečaj prve pomoći održali su (15.3.) naši HGSS-ovci Kiki, Ivo i Marko uz čiju pomoć smo se naučili zamotati od glave do pete, doslovno! Svi prisutni su učili kako odreagirati u slučaju nesreće, te kako sanirati uganuća, krvarenja i ostale moguće i nemoguće ozljede.

U četvrtak (17.3.) su na tunelu naši članovi vježbali tehnike samospašavanja. Kako je sastanak čekao jer je naša vjerna tajnica (Vida) objašnjavao ljudima kako se spasiti, morali smo ranije završiti. No, nitko nije ostao zakinut jer je u utorak (21.3.) vježba ponovljena za sve koji su je propustili u četvrtak ili su htjeli probati opet i utvrditi znanje. 

                                                         

Nalazite se ovdje: Početna stranica / Publikacije / Knjige i ostalo / Uncategorised / Prva pomoć i samospašavanje prije škole!